ЗА ПІДСУМКАМИ УЧАСТІ В ІІІ ЕТАПІ ОЛІМПІАД ДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ПОСІЛА 4 МІСЦЕ!

Якщо запастися терпінням і проявити старання,

то посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі сходи.

                                               Леонардо да Вінчі 

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації в січні-лютому 2022 року проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Також у грудні 2021 року департаментом освіти, науки та молодіжної політики було проведено ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка.

Такі конкурсні заходи – це один з видів інтелектуальних змагань в освітньому просторі, покликаний заохочувати учнівську молодь до опанування новими знаннями і практичними навиками.

Участь у конкурсах та олімпіадах дає можливість учням це не тільки змагання дітей у знанні програмового матеріалу, а стимулювання їх інтересу до вивчення навчальних предметів, можливість проявити логічне мислення та нестандартний підхід до розв’язання задач.

Радіємо з того, що учні закладів освіти Долинської міської ради  активно брали участь в ІІІ етапі олімпіад і конкурсів, продемонстрували високий рівень знань, завдяки чому Долинська міська громада посіла четверте місце серед 62 громад Івано-Франківської області.

Варто відзначити, що 47 учнів закладів загальної середньої освіти Долинської міської ради здобули перемоги в ІІІ етапі олімпіад і конкурсів. Це свідчить про наполегливість в роботі як дітей, так і їх наставників – педагогів.

Цікавою є статистика перемог:

  • 5 учнів здобули по три перемоги – Кобинець Захар (Малотур’янський ліцей), Чернявський Андрій, Грицишин Вероніка (Долинський ліцей «Інтелект»), Вовківський Володимир (Долинський ліцей №1), Тимофійчук Максим (Долинський ліцей №4);
  • 4 учнів здобули по дві перемоги – Сметаняк Арсен, Горбач Арсеній (Долинський ліцей «Інтелект»), Хромович Андрій (Долинський ліцей №1), Ігнатів Єлизавета-Марія (Долинський ліцей №6 «Європейський»).

Рекордсменом серед закладів освіти є Долинський ліцей «Інтелект», адже учні цього закладу здобули 19 тперемог. Учні Долинських ліцеїв №1 та №4 здобули по 8 перемог, а учні Долинського ліцею №6 «Європейський» здобули 6 перемог.

Віримо, що високі результати та нагороди надихнуть учнів і надалі підкорювати нові вершини в країні знань!

Підсумки ІІІ етапу учнівських олімпіад і конкурсів табл